Pro rodiče a děti

Adresář oddílů

6. PTO Nibowaka
6. PTO Nibowaka

Náš oddíl má již dlouhou tradici. Snažíme se především připravovat dětem program, který je bude bavit a zároveň si z něj něco odnesou. Jsme rozdělení do tří schůzek - Lišky, Stopařky a Vlaštovky. Děti na schůzkách jsou všechny společně, bez ohledu na věk a pohlaví.

Více informací

63. PTO Phoenix
63. PTO Phoenix

Náš oddíl působí při 7. PS BORAČ od roku 1992. O sedm let později jsme vstoupili do Sdružení pionýrských tábornických oddílů. V dnešní přetechnizované době se snažíme dětem ukázat krásu přírody a tak se naše činnost zaměřuje na její poznávání, jednodenní výlety i vícedenní výpravy a táboření.

Více informací

Jednadvacítka
Jednadvacítka

Jsme turisticko-tábornický oddíl fungující už 90 let. Hlavní náplní naší činnosti je pořádání různých akcí a výletů v průběhu školního roku, přes prázdniny pak organizujeme 14 denní tábor v srdci přírody.

Více informací

Turistický oddíl Černý delfín
Turistický oddíl Černý delfín

Turistický oddíl Černý delfín je oddíl s dlouhou tradicí - pracuje s dětmi a mládeží nepřetržitě již téměř 25 let. Představuje zajímavou náplň pro volný čas Vašich dětí, pořádá pravidelné oddílové schůzky, víkendové výpravy a akce, letní i zimní tábory. Má kvalitní kádr vedoucích, všechno vlastních odchovanců, plně proškolených a kvalifikovaných a také dobré materiální zázemí.

Více informací