6. PTO Nibowaka

Náš oddíl má již dlouhou tradici. Snažíme se především připravovat dětem program, který je bude bavit a zároveň si z něj něco odnesou. Jsme rozdělení do tří schůzek - Lišky, Stopařky a Vlaštovky. Děti na schůzkách jsou všechny společně, bez ohledu na věk a pohlaví.

Co se týče naší celoroční činnosti, kromě schůzek pořádáme spoustu zajímavých výletů a poctivě se účastníme všech PTO akcí. Obzvlášť Setonův závod je naší silnou stránkou a své místo v top 7 Zelené ligy si držíme už dlouhodobě :) . Vyvrcholením naší celoroční činnosti je nepochybně tábor na vlastním tábořišti v Jižních Čechách. Minulý rok jsme se podívali do starodávného Japonska a pomáhali svým oblíbeným postavám (gejša, mudrc, ninja a samuraj), kteří se snažili získat své místo jako rádcové Šogúna. Rok předtím se nám zase na táboře stal strašlivý únos našeho kamaráda Drobka a pátrací čety se vypravily na strastiplnou cestu hledání únosce. Vše se vždycky nakonec podařilo. :)

Rádi ve svých řadách přivítáme nové táborníky, tak neváhejte a přijďte se podívat na některou z našich schůzek. :)

Adresa klubovny: Slovinská 39, 612 00, Královo Pole Vedoucí oddílu: Tomáš Hála
Termín schůzek: Středa - Vlaštovky