Žabky Jedovnice

Jsme jedovničtí pionýři, kteří rádi trávíme čas v přírodě mezi kamarády. Během roku se pravidelně scházíme na schůzkách v naší klubovně, kde si užíváme spoustu zábavy hraním her, vyráběním, učením se různých dovedností (jako například uzlování, zdravověda, morseovka atd.) nebo poznáváním přírody. Zúčastníme se různých soutěží mezi které mimo jiné patří turnaj v ringu, uzlařská regata, pěvecká soutěž Porta nebo soutěž pro všechny pionýry- Setonův závod. Během roku také jezdíme na jednodenní výpravy nebo na víkendovky. Naše celoroční činnost vyvrcholuje letním dětským táborem, na který jezdíme vždy na dobu jeden týden.

Adresa klubovny: Na Kopci 571, Jedovnice Vedoucí oddílu: Mgr. Pavlína (Spajdík) Héčová
Termín schůzek: Kuňky (1.- 2. třída): Úterý 17:00- 18:30
Rosničky (3.-4. třída): Pátek 16:00- 17:30