24. PTO Života v přírodě

Oddíl Života v Přírodě je prvním oddílem 14 TSP Zeměpisná společnost „Po cestách vlasti“. Naše činnost je zaměřená především na víkendové akce, ať už se jedná o vícedenní výpravy či jednodenní výlety.Oddílový rok je velmi rozmanitý, v zimě jezdíme na týden na lyže, v létě na vodu, občas na některé akci slaňujeme a každý rok se činnost snažíme nějakým způsobem obohatit. Loni jsme například vyrazili na zábavný výlet na koloběžkách po Moravském krasu.

Zlatým hřebem našich akcí je ale letní tábor, takzvaná Letní expedice, kdy po dobu dvou až tří týdnů (podle věku dětí) zažíváme táborová dobrodružství, účastníme se strhujícího příběhu táborové hry a ze které si odvážíme mnohé nezapomenutelné zážitky.

Adresa klubovny: Solniční 12, 602 00 Brno-střed, nejvyšší patro Vedoucí oddílu: Markéta „Makyša“ Rokytová
Termín schůzek: Úterý 16:00 - 18:00 Telefon: 604 384 452
Web stránky: http://zivacci.zeeska.cz Email: makysa@zeeska.cz