99. PTO Kamzíci

Jsme volnočasový dětský oddíl při 30. PS Mládí v Brně. Účastníme se a nebo sami pořádáme spousty akcí po celý rok, ale naše nejoblíbenější akce je letní tábor. Do oddílu má přístup každý, kdo chce poznat nové kamarády, nebojí se přiložit ruku k dílu a hlavně má pořád dobrou náladu.

Naším cílem je: dobře se bavit s kamarády.

Pro děti od cca 7 do 16 let nabízíme každý týden program plný her, soutěží a zábavy. K tomu přidáme pár vědomostí o přírodě a zálesáctví, šifrování, uzlování, základy první pomoci, práci s mapou, zahrajeme si různé deskové hry, zatančíme si na tanečních podložkách a na hřišti vyzkoušíme střelbu z luku, baseball, frisbee, vybíjenou, fotbálek a jako bonbónek celoroční bodovací hru o velkou výhru. Určitě budeme podnikat také nějaké menší i větší výlety o víkendech a vše vyvrcholí o prázdninách na letním táboře.

Adresa klubovny: Elišky Přemyslovny 497/10, Brno-Starý Lískovec Vedoucí oddílu: Radek Slavík
Termín schůzek: nekonají se Telefon: 773 677 616
Web stránky: http://www.hurapodstan.cz Email: radek.slavik@seznam.cz