PS Radlice Medlánky

Pionýrská skupina pracovala při ZŠ Křídlovická 30b, Brno formou zájmových oddílů. V roce 1979 se spojila s PS Bakalovo nábřeží a z dotace ministerstva školství společně obě skupiny vybudovaly tábor v Radlicích u Volfířova. Tak začala letní táborová činnost, která trvá do dnešních dnů. V táboře není dosud zavedena elektřina, což podporuje ještě větší romantiku a přitažlivost tohoto kouzelného koutu přírody. V lednu 2010 změnila pionýrská skupina název z původního 22. PS Křídlovická 30b na PS Radlice – Medlánky. V současné době se zaměřujeme především na letní táborovou činnost. V průběhu školního roku pracuje oddíl „Druháci“, jehož členové se scházejí jedenkrát za čtrnáct dní.

Adresa klubovny: KC Sýpka, Hudcova 7, Brno-Medlánky Vedoucí oddílu: Sylva Hudcová
Termín schůzek: liché týdny, středa 17:00 – 18:00 Telefon: 602 298 169
Web stránky: http://psradlice.webnode.cz/ Email: sylva.hudcova@roche.com