64. PTO Lorien

Náš oddíl je součástí sdružení pionýrských tábornických oddílů více jak 20 let. Vašim dětem můžeme nabídnout pestrý program formou her a soutěží s trochou turistiky, táborničení, sportem a výtvarnou činností.

Každý týden probíhají schůzky v Brně-Maloměřicích. Jednou měsíčně si děti užijí na víkendové společné akci, kde jsou pod dohledem zkušených instruktorů a vedoucích. Taktéž pořádáme jednodenní akce, kterých se většinou mohou zúčastnit i rodiče.
Během roku zařizujeme i kratší tábory o podzimních, jarních a velikonočních prázdninách. Naši celoroční činnost zakončujeme dvoutýdenním letním táborem, který má vždy jinou motivaci (Harry Potter, Hvězdná brána, Nekonečný příběh, Asterix a římské legie).
O jarních prázdninách mají děti možnost s námi jet na hory. V teplých měsících vyrážíme na jednodenní či vícedenní sjíždění českých řek.
V našem oddíle se snažíme děti vést k samostatnosti a kamarádství.

Adresa klubovny: Selská 66, Brno-Maloměřice a ZŠ Svážná, Svážná 9, Brno - Nový Lískovec Vedoucí oddílu: René „Renda“ Hrabovský
Termín schůzek: Maloměřice: každý čtvrtek 16:30-18:00
Nový Lískovec: každou středu 16:30-18:00