Klubko

Jak se přihlásit

1) Otevřete kurz v Přihlašovně nebo klikněte na tlačítko "PŘIHLÁSIT" u daného kurzu.

2) Přihlašte se do systému
Úplně nahoře na stránce najdete tlačítko Přihlásit.  Po kliknutí na něj se otevře přihlašovací formulář.

3) Přihlaste se svým uživatelským účtem
Teď byste měli být na přihlašovací stránce:

Nyní může nastat jedna ze tří situací:

1. Už máte pionýrský uživatelský účet (už jste se třeba někdy dříve hlásili na nějakou akci přes Přihlašovnu apod.) – V tom případě se přihlaste svými údaji a pokračujte bodem 4 níže.
  2. Účet máte, ale zapomněli jste heslo – pak si jej nechte obnovit a nastavte si nové. (A když odeslání formuláře končí hláškou „Došlo k chybě při ukládání formuláře“, znamená to, že účet ještě nemáte – pak viz. níže informace k tomu, jak si účet zřídit.) Jakmile budete mít nastavené nové heslo, můžete se vrátit do Přihlašovny, nahoře kliknout na tlačítko „Přihlásit“ a tam vaše nové přihlašovací údaje vyplnit.
  3. Účet zatím vůbec nemáte – pak se nenechte odradit! K ideálům Pionýra patří překonání, tak pro vás tohle bude určitě hračka :)

Účet vám může aktivovat vedoucí vaší pionýrské skupiny, váš oddílový vedoucí, případně ten, kdo má na vaší skupině na starosti registraci členů. Dejte mu vědět, že chcete aktivovat svůj účet a pošlete mu svůj email.
V případě, že vám z nějakého důvodu vedoucí skupiny ani oddílu nemůže pomoci nebo se mu nepovede váš účet aktivovat, ozvěte se nám klubko@jmpionyr.cz nebo volejte 737 421 758.
Ve chvíli, kdy vám bude účet aktivován, přijde vám e-mail (s předmětem „Pionýr – aktivace uživatele …“). V něm najdete odkaz k vytvoření hesla, jakmile to uděláte, máte přihlašovací účet připraven. Teď můžete konečně do Přihlašovny, nahoře kliknout na tlačítko „Přihlásit“ a tam vaše přihlašovací údaje vyplnit.

4) V Přihlašovně se přihlaste na kurz Jakmile se vám povedlo přihlásit do Přihlašovny, k vašemu přihlášení na kurz chybí už jen málo!

Na detailu kurzu v Přihlašovně najdete část s přihlášením. Zde je třeba vyplnit několik údajů, které nám pomůžou s organizačními záležitostmi kurzu.

Až budete mít vyplněno, klikněte na „Přihlásit na akci“. Poté by se mělo zobrazit potvrzení, které by vám také mělo hned dorazit na váš e-mail.

5) Zaplaťte kurz
Po přihlášení je třeba kurz zaplatit. Pokyny k platbě najdete v potvrzovacím e-mailu nebo na stránkách Klubka - Jak zaplatit? Fakturu (pokud jste o ni požádali) vám zašleme e-mailem během několika dnů po přihlášení.

6) Vyčkejte na potvrzení úhrady
Jakmile peníze dorazí, potvrdíme v Přihlašovně vaší účast, zároveň vám o tom přijde informace na váš e-mail. Účast bychom vám měli potvrdit do tří až pěti pracovních dnů od toho, co peníze pošlete.

7) Náhradníci
Momentálně systém neumí pracovat s náhradníky, pracujeme na změně. Než se tak stane, je potřeba si obsazenost kurz hlídat. Musíte si sami hlídat, jestli se již neuvolnilo místo a není možné se přihlásit. Pomoci vám může, když si dáte kurz sledovat (tlačítko nahoře v detailu akce).