Klubko

Vítejte v novém přihlašovacím systému Pionýrského vzdělávacího centra Klubko.

Původní web Klubka je zastaralý a již nevyhovuje po technické stránce, museli jsme uskutečnit změnu. Zkoušíme web propojit s krajským stránkami a pionýrskou přihlašovnou. Pokud máte nějaké otázky nebo náměty, volejte nebo pište na kontakt níže.

Jednotlivé kurzy budou průběžně vypisovány tady. Na kurzy se prosím hlaste jen prostřednictvím tohoto systému, tj. až bude kurz vypsán mezi aktuálními a zpřístupněm na pionýrské přihlašovně k přihlašování, tedy ne mailem.

V případě stále trvající nepříznivé epidemiologické situace a přísných vládních opatřeních, které nám neumožní kurz realizovat, může být kurz zrušen!

Plánované kurzy na podzim 2020

Plánované kurzy na jaro 2021

Kurzy vypisujeme cca 1 až 2 měsíce před jejich plánovaným termínem, do té doby se na ně NELZE přihlašovat.

Vyhrazujeme si právo změnit termín konání jakéhokoliv kurzu.

Eliška Masaříková
garantka PVC Klubko