Klubko

Vítejte v novém přihlašovacím systému Pionýrského vzdělávacího centra Klubko.

Původní web Klubka je zastaralý a již nevyhovuje po technické stránce, museli jsme uskutečnit změnu. Zkoušíme web propojit s krajským stránkami a pionýrskou přihlašovnou. Pokud máte nějaké otázky nebo náměty, volejte nebo pište na kontakt níže.

Jednotlivé kurzy budou průběžně vypisovány tady. Na kurzy se prosím hlaste jen prostřednictvím tohoto systému, tj. až bude kurz vypsán mezi aktuálními a zpřístupněm na pionýrské přihlašovně k přihlašování, tedy ne mailem.

AKTUÁLNÍ VLÁDNÍ OPATŘENÍ A OMEZENÍ NÁM NEDOVOLUJÍ POŘÁDAT KURZY. ČINNOST KLUBKA JE DOČASNĚ PŘERUŠENA!

Plánované kurzy na podzim 2020

Bohužel i podzimní plánované kurzy musely být zrušeny. Náhradní termíny proběhnou v novém roce a na jaře. Plánujeme více běhů KOV i KI. Přihlášení účastníci budou mít opět přednost v přihlašování.

Plánované kurzy na jaro 2021

Kurzy vypisujeme cca 1 až 2 měsíce před jejich plánovaným termínem, do té doby se na ně NELZE přihlašovat.

Vyhrazujeme si právo změnit termín konání jakéhokoliv kurzu.

Eliška Masaříková
garantka PVC Klubko