41. PTO Dráčata

Jsme malá parta kluků a děvčat, které baví táboření, turistika a poznávání přírody. Na pravidelných oddílových schůzkách si hrajeme, soutěžíme a učíme se nové dovednosti. Jezdíme na jednodenní i vícedenní výpravy a poznáváme různá zajímavá místa. Každoročně o prázdninách trávíme dva týdny na stanovém táboře na základně Lhota u Lysic.
Do oddílu jezdí děti z různých částí Brna a na tábory již pravidelně zveme i děti mimobrněnské. První kontakt na nás byl přes kamarády a nyní s námi jezdí pravidelně.
Do našeho oddílu rádi přijmeme všechny děti, které se chtějí zapojit do party, dobře se bavit, prožívat různá dobrodružství, ale také respektovat kamarády a pomáhat při různých pracích.

Adresa klubovny: Bělohorská 93, Brno - Židenice Vedoucí oddílu: Ing. Jaroslav Pipota
Termín schůzek: čtvrtek 16:00 - 18:00 Telefon: 605 853 006
Web stránky: http://www.dracata.estranky.cz Email: dracata@volny.cz