Pro rodiče a děti

48. PTO Stezka

Jsme tábornický oddíl s třicetiletou tradicí. Snažíme se, aby ani v dnešní uspěchané době nezůstaly jen prázdnými frázemi slova jako opravdové přátelství, sehraná parta a spousta báječných zážitků. Náš kolektiv proškolených vedoucích se snaží dětem smysluplně vyplnit volný čas, aby se bavily, ale zároveň se přiučily něčemu novému a dostaly se do přírody.

Každý týden se scházíme na schůzkách v klubovně, za rok absolvujeme přes tucet výletů, každého čtvrt roku máme motivovanou vícedenní akci a na léto se všichni těšíme na čtrnáctidenní tábor ve stanech s propracovanou celotáborovou hrou.

Informace o našem oddíle

Adresa klubovny: Údolní 58a, Brno (vnitroblok, budova Jihomoravské Rady Pionýra) Vedoucí oddílu: Ing. Stanislav Pikula
Termín schůzek: mladší (předškoláci - 2. třída): pondělí 16:30-18:00
střední (3.-4. třída) středa 16:00 - 18:00