Články

Za pár písmenek hodně parády
10.04.2008 | Za pár písmenek hodně parády

Na konci loňského roku jsme vyhlásili motivační program pro dopisovatele Aktualit, informačního měsíčníku JmKOP. Koho, proč a za co hledáme?

Více informací

RUKUvRUCE
09.04.2008 | RUKUvRUCE

Komunikace a její výpadky jsou obvykle důsledkem většiny nefungujících spojení mezi lidmi. Ať už na základě různých sporů či „jen“ nefunkční vzájemné spolupráci. Pokud se snažíme komunikační bariéru překonat, je nutné postavit se k tomu druhému přímo a sdělit mu informace z očí do očí. Jen tak budeme moci jít společnou cestou ruku v ruce.

Více informací

SPTO Brno má nového náčelníka
04.04.2008 | SPTO Brno má nového náčelníka

Na 68. sněmu náčelníků brněnských PTO byl slavnostně zvolen nový náčelník SPTO Brno. Stává se jím Mgr. Luboš Horký, profesí učitel na ZŠ Chrlice.

Více informací

Info z jednání VZ JmKOP a JmKRP
29.03.2008 | Info z jednání VZ JmKOP a JmKRP

V sobotu 29.3.2008 se v jídelně Základní školy Tuháčkova v Brně sešlo plánované jednání Výročního zasedání JmKOP a Parlamentu JmKRP. Před desátou hodinou dopoledne se zde sešli zástupci pionýrských skupin z našeho kraje k projednání bodů, důležitých pro fungování krajské organizace a též ke zhodnocení dosavadního a naplánování dalšího vývoje. V okamžik zahájení jednání bylo přítomno 25 oprávněných delegátů, kteří disponovali celkem 64 hlasy. Jednání tedy bylo usnášeníschopné, byť uvedená čísla se v jeho průběhu měnila podle toho, jak přicházeli „opozdilci“ a jak později odcházeli „spěchavci“.

Více informací

Ministr školství ocenil pionýrské projekty
18.03.2008 | Ministr školství ocenil pionýrské projekty

V úterý 4. března byl ministrem školství, mládeže a tělovýchovy Mgr. Ondřejem. Liškou přijat v rámci delegace reprezentantů sdružení dětí a mládeže také předseda Pionýra, Petr Halada.

Více informací

Fotosoutěž 2008
11.03.2008 | Fotosoutěž 2008

Výkonný výbor JmKOP vyhlašuje další ročník krajské fotosoutěže! Letošními tématy jsou opět: "Děti na táboře", "Děti na výletě" a "Děti v klubovně".

Více informací