Články

Klíčení, aneb rosteme s dětmi<br> aktivity pro děti staršího školního věku
03.01.2014 | Klíčení, aneb rosteme s dětmi
aktivity pro děti staršího školního věku

Pracujete s dětmi v jejich volném čase? Připravujete pro ně neformální vzdělávací programy? Vedete oddíl, klub nebo třeba školní družinu?

Více informací

Clona pro letošek uzavřela Pionýrský Sedmikvítek
24.12.2013 | Clona pro letošek uzavřela Pionýrský Sedmikvítek

Tak jako každý rok se jednotlivá finále otevřené kulturní soutěže Pionýrský Sedmikvítek konají v zimních a podzimních měsících. Klání mladých fotografů a filmařů zvané Clona, které bylo vyhodnoceno o víkendu 14. – 15. 12., bylo tím posledním ze Sedmikvítku v letošním roce.

Více informací

Cena Přístav
11.12.2013 | Cena Přístav

Oficiálním oceněním České rady dětí a mládeže za podporu mimoškolní práce s dětmi a mládeží je „Cena ČRDM PŘÍSTAV“. Cena Přístav se uděluje jako ocenění za významnou podporu mimoškolní činnosti a zásadní přispění k jejímu rozvoji. Je udělována dobrovolným i profesionálním zástupcům veřejné správy a samosprávy, kteří uvedenou funkci vykonávali alespoň po část období od 1. ledna předchozího kalendářního roku a podnikatelům působícím na místní či regionální úrovni.

Více informací

06.12.2013 | Fotosoutěž jihomoravského Pionýra 2013 - vyhlášení vítězů

Fotosoutěž, Jihomoravské krajské organizace Pionýra pro rok 2013, je u konce. Tímto článkem Vám přinášíme informace o výsledcích a výhercích.

Více informací

Klíčení, aneb rosteme s dětmi<br> aktivity pro nejmladší děti
29.11.2013 | Klíčení, aneb rosteme s dětmi
aktivity pro nejmladší děti

Pracujete s dětmi v jejich volném čase? Připravujete pro ně neformální vzdělávací programy? Vedete oddíl, klub nebo třeba školní družinu?

Více informací

25.11.2013 | VIII. výroční zasedání Pionýra přijalo nové stanovy i změny ve vedení

V sobotu 23. listopadu se konalo VIII. výroční zasedání Pionýra. Jde o nejvyšší výkonný orgán, který se schází jednou za tři roky a každá pionýrská skupina z celé republiky by na něj měla vyslat svého zástupce. V Domě kultury Dukla v Pardubicích se sešlo 228 delegátů.

Více informací