Články

VÍTÁNÍ NOVÉHO ROKU PRO HENDIKEPOVANÉ DĚTI
04.02.2014 | VÍTÁNÍ NOVÉHO ROKU PRO HENDIKEPOVANÉ DĚTI

Troufne si někdo uspořádat podobnou akci? Rádi poradíme.

Více informací

Děti hrají dětem již sedmnáct let
01.02.2014 | Děti hrají dětem již sedmnáct let

Kde se v Kongresovém centru Praha vzala více než tisícovka dětí? Kdo už slyšel o koncertu Děti dětem, ten nejspíš tuší. V sobotu 1. února, od 18 hodin, se tento tradiční koncert, pořádaný společně Pionýrem a Nadací Dětem 3. tisíciletí, konal už posedmnácté a jako obvykle bylo na co se koukat i co poslouchat. Zkrátka o zábavu bylo postaráno! Jak ale název napovídá, na tomto koncertu nejsou děti zdaleka jen v roli diváků – patří jim i jeviště! A pro mnohé z nich je vystoupení před tolika diváky zcela ojedinělým zážitkem.

Více informací

Sami o sobě rekordní
28.01.2014 | Sami o sobě rekordní

Rok se s rokem sešel a máme tu vyhodnocení dalšího ročníku soutěže Sami o sobě. Pravda, trošku se zpožděním, ale za to můžeme jak vy, tak my. Její vyhodnocení trvalo déle, protože jsme posuzovali mnohem více příspěvků než loňské roky. Posuďte sami. V roce 2010 se přihlásily dvě skupiny, o rok později čtyři skupiny. V roce 2012 jsme měli sedm soutěžících, ale v posledním ročníku se do soutěže zapojilo osmnáct skupin! A jen málo z nich soutěžilo jen v jedné kategorii…

Více informací

Klíčení, aneb rosteme s dětmi<br> aktivity pro mládež ve věku 15+
20.01.2014 | Klíčení, aneb rosteme s dětmi
aktivity pro mládež ve věku 15+

Pracujete s dětmi v jejich volném čase? Připravujete pro ně neformální vzdělávací programy? Vedete oddíl, klub nebo třeba školní družinu?

Více informací

Klíčení, aneb rosteme s dětmi<br> aktivity pro děti staršího školního věku
03.01.2014 | Klíčení, aneb rosteme s dětmi
aktivity pro děti staršího školního věku

Pracujete s dětmi v jejich volném čase? Připravujete pro ně neformální vzdělávací programy? Vedete oddíl, klub nebo třeba školní družinu?

Více informací

Clona pro letošek uzavřela Pionýrský Sedmikvítek
24.12.2013 | Clona pro letošek uzavřela Pionýrský Sedmikvítek

Tak jako každý rok se jednotlivá finále otevřené kulturní soutěže Pionýrský Sedmikvítek konají v zimních a podzimních měsících. Klání mladých fotografů a filmařů zvané Clona, které bylo vyhodnoceno o víkendu 14. – 15. 12., bylo tím posledním ze Sedmikvítku v letošním roce.

Více informací