Piosetkání 2023

30.08.2023 | Piosetkání 2023

Připrav se na nezapomenutelný zážitek plný dobrodružství, kreativity a společenství na PioSetkání 2023, který je už za rohem!

Tento víkend je plánován pro radostné hry, inspirativní workshopy a nekonečnou zábavu, při které se setkáš s dalšími pionýrskými vedoucími a instruktory. Zahoď starosti a "odpočiň" od dětí, aby sis mohl znovu vychutnat pocit, kdy někdo pečuje o tvůj program. Nech se unést letošním tématem - Divokým západem, a přijď v westernovém stylu, kde klobouk a kostkovaná košile jsou tou správnou výbavou. Bez ohledu na kostým tě však zveme s otevřenou náručíPioSetkání bude probíhat od 22. 9. (18:00) do 24. 9. (12:00) roku 2023 na malebné Zážitkové Základně Zouvalka. Neotálej a přihlaš se na naší přihlašovně, kde najdeš všechny podrobnosti. Také můžeš sledovat aktuality na našem Facebooku.
Těšíme se na tebe a na společné sdílení pionýrského nadšení!