Články

Akce a soutěže

Ples 11. PS VLCI aneb Tanec s Vlky
16.09.2008 | Ples 11. PS VLCI aneb Tanec s Vlky

V dubnu 2009 oslavíme 45. narozeniny ...

Více informací

Jak nám chutnalo ze Setonova hrnce
25.08.2008 | Jak nám chutnalo ze Setonova hrnce

Na prvním turnusu letního pionýrského tábora, pořádaného brněnskou 85. Pionýrskou skupinou Letka ve Valtínově, se děti společně se svými vedoucími staly na dva týdny pravěkými lovci, bojujícími o oheň. Ano, „Boj o oheň“, tak se jmenovala letošní celotáborovka na jedničce.

Více informací

Aprílový Zamilec 2008 aneb „bez práce nejsou koláče“
27.05.2008 | Aprílový Zamilec 2008 aneb „bez práce nejsou koláče“

Stalo se už tradicí, že se jednou ročně vydají pionýři z Brna-Řečkovic pomáhat přírodě - vždy jednou za dva roky se zapojují do akce "PTO čistí Moravský Kras", v sudých letech pak pomáhají "doma", tedy v Řečkovicích. I letos byl termín velké brigády naplánován aprílově na 6. dubna a díky nádhernému počasí se sešlo více než 50 malých i velkých pracovníků, členů a přátel PS Pionýr Řečkovice.

Více informací

RUKUvRUCE
09.04.2008 | RUKUvRUCE

Komunikace a její výpadky jsou obvykle důsledkem většiny nefungujících spojení mezi lidmi. Ať už na základě různých sporů či „jen“ nefunkční vzájemné spolupráci. Pokud se snažíme komunikační bariéru překonat, je nutné postavit se k tomu druhému přímo a sdělit mu informace z očí do očí. Jen tak budeme moci jít společnou cestou ruku v ruce.

Více informací

Fotosoutěž 2008
11.03.2008 | Fotosoutěž 2008

Výkonný výbor JmKOP vyhlašuje další ročník krajské fotosoutěže! Letošními tématy jsou opět: "Děti na táboře", "Děti na výletě" a "Děti v klubovně".

Více informací

Vítání nového roku pro hendikepované děti
13.02.2008 | Vítání nového roku pro hendikepované děti

Stává se to již zavedenou tradicí. Vždy v polovině ledna, letos již posedmé, pořádá PS Boskovice zábavné odpoledne pro postižené děti. Účastní se ho děti z dětských domovů, stacionářů a ústavů sociální péče z blízkého i širokého okolí. Tradičně k nám jezdí kluci a holky z Dětského domova Hodonín, ústavů Kociánka a Tereza Brno, z Předklášteří, Petrovic či Blanska. Prostřednictvím sociálního odboru zveme i děti v péči rodičů. Ve čtvrtek 10. ledna se tak zaplnil bezbariérový sál boskovického Skleníku více než stovkou našich hostů.

Více informací